Smd ve Lensli Modül Ledler

mercekli modul led modul led cesitleri ledavm modul led lensli mercekli 3051 34 B

Smd ve Lensli Modül Ledler


Tabela ve reklam sistemlerinde, tercih edilen Modül led sistemlerini firmamızdan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Ucuz modül led sistemleri denildiğinde kalitesiz led anlamına gelmez. Sadece kaliteli ve profesyonel modül led ürünlerinin uygun fiyatlarla satıldığı anlamına gelir. Mercekli veya merceksiz çeşitli renklerde ve farklı özeliklerde olan led sistemleri, özelliklerine göre marka ve sınıflarına göre fiyat değişikliği gösterebilir.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık yaşamsal hayatlarda yapılan her türlü değişim her alanda insanların yeni devrimlere kavuşmasını sağlayabiliyor. Özellikle aydınlatma sistemlerinde bir devrim olarak görülen ve bu alanda yeni sektörlerin büyük gelişimlerine sahne olan Modül Led ile yeni bir akım başladı. Özellikle reklam sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer alan bu devrim gibi buluş ile yapımındaki kullanış özellikleri hayatın birçok alanında bizimle buluşabiliyor. Modül led ile yapılabilecek reklam tabelaları, özel tasarımlı binaların ışıklandırmaları, mimari uygulamalara yapılabilecek farklı tasarımlar ile hayatın birçok alanında kullanılan Modül led ile yeni bir devrimin başlangıcına adım atıldı denilebilir. Modül led sistemleri sayesinde hazırlanabilen uygulamalar ve tasarımlar hem uzun ömürlü, hem de dayanıklılığı sayesinde ekonomik kolaylıklar sağlayabilmektedir.

Modül led sisteminin hava koşullarına göre uzun dayanıklılık gösterebilmesi ise reklam sektörünün bu tarzdaki tasarım ve reklam alanları için özel bir yere sahip olduğu bir gerçektir. Reklam sektörü için yeni iş kapılarının açılması, farklı tasarımlar ile hazırlanacak olan reklam tabelalarında kullanılması bir anda sektörün farklı bir şekilde yoğrulmasına sebep olmuştur. Reklam sektörünün alt bölümü olarak oluşan Tabela sektörü ile artık yapılan tasarımlar daha renkli ve daha göz alıcı özelliğe sahip olabiliyor. Böylelikle dilerseniz tabela bölümlerine yazılar, dilerseniz farklı tasarımlar ile mükemmel bir uygulama sistemi hazırlatabiliyorsunuz.

Modül led sistemleri sadece reklam amacı ile büyük bir devrim oluşturmamıştır. Aynı zamanda mimarlar için mükemmel fikirler vermiş ve bu fikirler ile gerek güverte aydınlatmalarında, gerek özel mimari bölümlerde harikalar oluşturulmasına da imkân vermiştir. İç mimarlar için evlerde bulunan eşyaların aydınlatılması gibi özellik oluşturacak farklı fikirler üretilebilmektedir. Bahçeler ve peyzaj çalışmaları yapanların bu alandaki süslemeleri ise görülmeye değer bir sanat eseri olarak da görülebilmektedir.

Özel firmaların ürettikleri model led ile aydınlatma dünyasının yeni ışıkları altında büyük değişimler yapılmıştır. Büyük ve renkli ışıklardan oluşan modül ledlerin ortalama olarak yetmiş bin saat gibi uzun bir ömrü olması, hava koşullarına oranla yüksek veya düşük hava koşullarında kendini ispat etmesi bu alandaki gelişimleri için büyük önem taşımaktadır.

İnsanların kullanım alanları içinde bütünleşen ve artık hayatın bir gerekliliği olan aydınlatma ile yaşam standartları belirlenmektedir. Evde veya işyerinde birçok kişinin kullandığı ampüllerin belirli bir zaman sonra yanma olarak tabir edilmesi ile değişimleri sağlanmaktadır. Modül led ile artık günde ortalama sekiz saat bile yanabilen ve yine ortalama olarak 30 yıl kadar bozulmadan sürebilen bir aydınlatma olarak hazırlanması, bu alandaki devrimin büyüklüğünü sizlere ifade edebilir. İlk zamanlarda araçlarda kullanılan bu teknoloji ürünü, artık hayatın tüm yaşam alanlarında kullanılabilmektedir.

Hayatın büyük bir kolaylığı olarak bilinen ve ekonomik koşulların alıcı ve satıcı olarak da karlı bir yatırım olması, bu alandaki genişlemeyi ve kullanım alanlarını zorlayarak büyümektedir. Modül led sistemlerinin kendi içinde bölünerek farklı kategorilere ayrılması ise bu büyük devrimin gelişmesinin bir ürünüdür. Modül led ile hazırlanacak kayan yazılar için oluşturulan şerit ledler ile panolara artık yazı yazmak ve belirli renkler ile bu yazıları süsleyebilmek mümkün hale getirilmiştir. İşyerlerinin tabelalarında hazırlanarak sunulan kayan yazılar ile geniş bir kullanım alanı sunabilen modül led sayesinde birçok işyeri özel paneller ile bu sistemlerden yararlanabilmektedir. Aydınlatma ihtiyacının her alanında lazım olan ve uzun ömürlü kullanımının verdiği avantajlar ile yaşam alanlarında yapılan tasarruflar yine bu büyük buluşun sayesindedir. Farklı boyutlarda ve ebatlarda üretilebilen Modül led sayesinde artık geniş alanların aydınlatılması da sağlanabilmektedir. Özel ve korunaklı bir şekilde hazırlanabilen modül led ile artık büyük atölye ve fabrikaların bile aydınlatılması sağlanabilmektedir. Özel renk ve ebatlarda hazırlanabilen bu sistemler ile artık parıltılı alanlara kavuşmak hayal değil. Sizlerde bu akımın sizlere sağladığı büyük olanaklardan yararlanabilirsiniz.


Modül led sistemi kullanım Alanları;

 Reklam Sistemleri

Genel Aydınlatma 

Dekoratif Aydınlatma

Otomotiv Sektörü

İnşaat Sektörü

Fuat & Stand Sitemleri

 Bir çok alanda uygun fiyat modül led sistemlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


SMD MODÜL LED

Modül Led Smd, uzun ömürlü dayanıklı ve yüksek kaliteli, modül led sistemidir. Reklam ve tabela sistemlerinde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Dış mekanlarda kullanıma uygun olup, en çok çok tercih tercih edilen modül led sistemlerinden birtanesidir. Smd modül ledler üzerinde 3 tane çip vardır. Bu çipler tek çip ya da üç çip olabilir, bununla beraber ürün kısa ölçüde veya uzun ölçülerde bulunabilmektedir.
1 çip uzun modül, 3 çip uzun modül, 1 çipli kısa modül, 3 çipli kısa modül olarak bulunan ürünler aynı zamanda beyaz, kırmızı, mavi, yeşil renklerde olabilir. 3 çipli 3 ledli smd modüllerde tek renk seçeneği beyazdır. Bu sistemdeki ledlerin fiyatları modül led'in kalitesine bağlı olarak şerit led sistemlerinden biraz daha farklıdır.
 

 

5050 SMD Modül Led. RGB 3M yapıştırıcı / Süper parlak ışık  LED modülü ile modül IP65 / 12V 0.72W Enjeksiyon LED modülü RGB led

Firmamızın satışını yaptığı 5050 3 çipli RGB modül led sistemleri, reklam ve tabela ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Ürünlerimiz yaygın tanınan ve güvenilir, ekonomik oluşu ile sizlere uygun fiyatlara sunulmaktadır.

 

Model Numarası.YS-M41131-RGB
Işık kaynakları5050 RGB SMD 3 adet
Giriş gerilimiDC 12V
Güç tüketimimax 0.72W
İleri akım0.06a
IP rütbeIP65
Yayan renkRGB tam renkli
Baskın dalga boyuKırmızı 620 ~ 630 nm; Yeşil 520 ~ 525nm; mavi 460 ~ 470 nm'de
Boyut68,2 * 19,5 * 5,7 mm
Max bağlantısıTek satırda 30 adet
Ömür50.000 saatin üzerinde
Garanti3 yıl
 

 

TEK renk 5050 3 cipli modül led özelikleri

 

Parça NumarasıLJMD-001
Ürün Ağırlığı1.6 ons
Ürün Boyutları2.7 x 0.2 x 0.7 inç
BoyutBeyaz
Renk10pcs Beyaz - Kırmızı - Gün ışığı - Diğer Seçenekler
Şekildikdörtgen
Vatt miktarı0.72 watt
Adet Sayısı10
Özellikler66LM  Modül Başına
444 26 98