Saray Alüminyum Kompozit Paneller

sarayalüminyum

Saray Alüminyum Kompozit Paneller


Saray Alüminyum Kompozit Paneller, iki yüzü alüminyum levha ile kaplı ortası beyaz polietilen çekirdekten oluşan, bir yüzü renkli alüminyum kompoze levhadır. Saray Alüminyum Kompozit Paneller, mimar ve tasarımcılara yaratıcı ve özgün binalar yapmak için sınırsız fırsatlar sunar. Saray Alüminyum Kompozit Paneller, dış ve iç cephelerde kolaylıkla uygulanabilir. Hafifliği, sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

Bilgi Talebi

Saray Alüminyum Kompozit Panel Karakteristik Özellikleri

Solid, Metalik ve Özel efekt renklerinde üretilen kompozitin boyalı yüzü, UV ışınlarına dayanıklı floropolimer fırın vernikli (PVDF) üst kaplama sistemiyle dış cephe uygulamalarında kullanılır hale getirilmiştir.
Saray Alüminyum Kompozit Panel kullanım yerine, rüzgar yüküne ve uygulama biçimine bağlı olarak farklı çekirdek kalınlıklarında üretilir.
Saray Alüminyum Kompozit Panelin en önemli özelliği soğuk olarak el aletleriyle şekil verilebilir olmalarıdır. El makineleri, panel testereleri ve kompozit panel kesim makineleriyle her türlü kesme, biçme, delik açma, bükme işlemleri uygulanabilir.


SarayBond Nano PVDF Kompozit panel


Saray Nano PVDF kompozit panellerde de kullanılan nano teknoljisi sayesinde kompozit panelin üst yüzeydeki boyasında molekül yapısının değişimi sağlanmıştır. Böylece bu kompozit paneller kendi kendini temizleme özelliğine ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. Ayrıca yaşlandırma, anti alkali ve asit dayanımı normal panellere göre daha yüksektir. Saray Nano PVDF kompozit panelleri, nano polimerleri kullanarak üretilmiştir. Bu polimerler saç telinin çapından bile 5000 kat daha küçük olduğundan dolayı tanecikler gözle bile görülmezler. Saray Nano PVDF kompozit panellerin nano kaplı yüzeyi suyu ve kiri üzerinde tutmaz. Böylece  paneller daha uzun süre temiz kalır ve istenirse daha sonraları temiz su ile kolayca temizlenebilir. Temizlik için doğaya zararlı herhangi bir kimyasala veya deterjana gerek duyulmaz.

SarayBond Nano Pvdf Kompozit Paneli Firmamızdan Temin Edebilirsiniz. 


Aluface Fr Kompozit Panel

SARAY, Aluface fr ile alüminyum kompozit panel üretiminde Türkiye'de bir ilke imza attı. Bina cephelerinin yangına dayanıklılığını sağlayan fr teknolojisiyle geliştirilen yangına dayanıklı B1 sınıfı aluface alüminyum kompozit panellerin Türkiye’deki ilk üreticisi olan SARAY; Aluface/fr marka alüminyum kompozit panellerin piyasadaki ürünlere göre daha rijit olma özelliği ile dikkat çekiyor. Aluface/fr pratik uygulama, ekonomi ve modern tasarım gibi değerlerin yanında tüketicisine yangına karşı yüksek güvenlik alternatifi sunuyor. 

ODTÜ Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümü'nün DIN 4102 test standartlarına göre B1 sınıfı zor yanan malzeme özelliklerine sahip olduğu test edilmiş ve onaylanmış olan Aluface/fr yangına karşı dayanımlılık özelliğinin yanında çeşitli renk ve ebat alternatifleriyle mimar ve diğer uygulamacılara güvenilir alüminyum profil seçenekleri sunuyor.

Aluface Fr Kompozit Panelleri Firmamızdan Temin Edebilirsiniz. 

444 26 98