Çekme Pleksi

çekme pleksi

Çekme Pleksi


Bilgi Talebi
Polimetilmetakrilat (PMMA) şeffaf bir termoplastiktir. Genellikle şeffaflığı, rijitliği, doğal UV dayanımı ve kolay işlenebilirliği nedeniyle tercih edilir. PMMA diğer optik özellikli mühendislik plastikleri olan Polikarbonat ve PET-G ye göre daha iyi bir çizilme direncine sahiptir. Ayrıca yüksek darbe dayanımlı yüksek çizilme dayanımlı (geliştirilme aşamasında) yüksek ısı dayanımlı ve non-glare Policam PMMA levha çeşitleride vardır. Policam PMMA %92 ışık geçirgenlik değerine sahiptir. Pusluluk değeri ise %1 in altındadır ve bu sayede şeffaflığı çok yüksektir.
Bu şeffaflığı muhafaza etmek için üretim ISO7 sınıfı clean room(temiz oda) içerisinde yapılmaktadır. Ayrıca optik özellikleri muhafaza etmek için üretim hattı üzerinde online kamera sistemi vardır. Bu kamera sistemi sayesinde TSE EN ISO 7823-2 standartına uygun şekilde mükemmel yüzey kalitesinde üretim yapılmaktadır.
Kalınlık: 1 mm – 15 mm
Standart Ölçüler: 1220x2440 mm; 1350x2050 mm; 2050x3050 mm
Renkler: Şeffaf, Beyaz, Opal, Difüzörlü Beyaz, Bronz

Aydınlatma
Policam, AR-GE çalışması sonucu ortaya çıkan opal levhalar ile aydınlatma sektörüne özel akrilik levhalar üretmektedir. Farklı ışık geçirgenlikli bu levhalar, ışık kırınımı sağlayan ve homojenize eden yüksek verimli difüzör özellikli parçacıklarla zenginleştirilmiştir. Policam PMMA opal levhalar, ışık kaynağından çıkan ışığı çok iyi yaydığı için aydınlatma sektöründe hem aydınlatma verimi hem enerji tasarrufu anlamında çok iyi bir çözüm sunmaktadır. Policam PMMA opal levhalar LED ışığı ile uzun yıllar sararmayan özel formulasyonlara sahiptir.
Avantajlar:
Mükemmel UV ve dış ortam dayanımı
Hassas optik özellikleri
Dizayn serbestliği
Kalınlık: 1mm – 6 mm
Standart Ölçüler: 1220x2440 mm 1350x2050 mm; 2050x3050 mm
Renkler: Şeffaf, Opal 60, Opal 76
444 26 98