Blog

Aluminyum Kompozit Panel

Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen (bir çeşit plastik) maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. Birden fazla malzeme ile kaplanmaya elverişlidir. Doğal ahşap kaplama, marine kontrplak, alüminyum plaka kaplanabildiği malzemeler arasındadır.

Devamını Oku

Uygun Reklam Malzemeleri

Reklam yapmak için kullanacağınız çok çeşitli ürün vardır. Bunları daha ucuz ya da daha pahalı diye kesin olarak sınıflandırmak mümkün olmaz. Fakat aynı ürünün çeşitleri arasında en uygun reklam malzemesinden başlayarak sıralayabilir.

Devamını Oku

Reklam Malzemeleri Uygulama Alanları

Folyo: Türkiye’de reklam sektörünün en eskiye dayanan ürünüdür ve hala kullanılmaktadır. Vinly(yapışkanlı) folyo olduğu gibi yapışkansız folyolar da mevcuttur. Folyo ile her türlü yazı yazılabilir. Folyo : Araç giydirmede, reklam panolarında, vitrin dekorunda, indirim yazılarında, kapı isimlikleri, yönlendirme tabelası gibi alanlarda kullanılabilir.

Devamını Oku

İstanbul - Reklam Malzemeleri

Farklı rekabet ortamlarının olduğu günümüz dünyasında iş yapabilmek için bir şekilde reklama ihtiyaç duyulur. Bu sokaktan geçerken görünen restoran tabelası ya da araba ararken gördüğü taksi tabelası olabilir. Sizlerin bu piyasada var olabilmesi ve yükselebilmesi için İstanbul Eray Reklam Malzemesi olarak ne tür reklam malzemelerini alabileceğinizi ve hangi alanlarda kullanabileceğinizi belirteceğiz.

Devamını Oku

P10 Led Panel ve P10 Tabela

Akıllı led tabela yada, kayan yazı olarak bilenen tabela sistemlerini imal ediyor, siz müşterilerimize ulaştırıyoruz. 5 farklı renk seçeneğiyle kolay kullanılabilen programı ile, akıllı led tabela kayan yazı sistemlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Devamını Oku

Pleksi Akrilik Levha

Akrilik Levhalar, yüksek homojen ışık geçirme özelliği vardır. Cama göre 5kat daha sağlamdır. Kırılma ihtimaline karşı keskin kenara sahip değildir. Aynı kalınlıktaki cama göre ısıyı %20 daha az yansıtır. İşlenmesi kolaydır, takribi 150 c’de kolayca şekil alabilir, sonra şeklini korumaya devam eder.

Devamını Oku

Pleksiglass

Pleksiglas levhaların teknik özellikleri; Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli ebatlarda şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.Yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir ( cama göre %92 ). Normal cama göre darbelere 6 kat daha dayanıklıdır.Kırılan parçaları keskin kenarlı değildir.

Devamını Oku

Uygun Fiyatlı Nano Şerit Led

www.erayreklammalzemeleri.com olarak sizlerde en uygun fiyatlı şerit led sistemlerini sunuyoruz. Sitemiz üzerinde yer alan şerit led sitemlerinizi her türden ihtiyacınız için kullabilirsiniz. Şerit ledler kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedirler. Biz de sitemiz de sizin için farklı kullanım alanları için tasarlanmış şerit ledleri listeledik .

Devamını Oku

Smd ve Lensli Modül Ledler

Tabela ve reklam sistemlerinde, tercih edilen Modül led sistemlerini firmamızdan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Ucuz modül led sistemleri denildiğinde kalitesiz led anlamına gelmez. Sadece kaliteli ve profesyonel modül led ürünlerinin uygun fiyatlarla satıldığı anlamına gelir. Mercekli veya merceksiz çeşitli renklerde ve farklı özeliklerde olan led sistemleri, özelliklerine göre marka ve sınıflarına göre fiyat değişikliği gösterebilir.

Devamını Oku
444 26 98